Styrelse 2020/2021

Här kommer allt som hör till styrelsen att ligga. Bland annat sammanfattningar från styrelsemötena.
Vill ni komma i kontakt med styrelsen når ni dem enklast via mail till: styrelsen@vaxjokk.nu

Styrelsen i Växjö Konståkningsklubb 2020/2021

AnsvarNamnAdress
OrdförandeBeth Gränsbeth@vaxjokk.nu
ordforande@vaxjokk.nu

Vice ordförandeUlrika Runbertulrika@vaxjokk.nu
KassörPeter Jonssonpeter@vaxjokk.nu
ekonomi@vaxjokk.nu
LedamotMikael Peterssonmickep@vaxjokk.nu
LedamotJörgen Gunnarssonjorgen@vaxjokk.nu
LedamotDennis Borglindennis@vaxjokk.nu
LedamotJohanna Adolfssonjohanna@vaxjokk.nu
SuppleantSara Karlssonsara@vaxjokk.nu
SuppleantSven Grahnsven.grahn@vaxjokk.nu

Revisorer & valberedning

AnsvarNamn
RevisorChristian Tersmeden
Revisors-suppleantKerstin Alvesson
Valberedning ordförandeLaila Karlsson
Valberedning ledamöterVeronica Nyström
Karin Gunnarsson

Ċ
Veronica Nyström,
7 sep. 2020 10:31
Ċ
Veronica Nyström,
5 okt. 2020 04:51