Växjö KK‎ > ‎

Kontakt

Växjö Konståkningsklubb
Box 229
351 05 Växjö

Hitta hit 

Kanslitider​​

Om​ ​du​ ​vill​ ​komma​ ​i​ ​personlig​ ​kontakt​ ​med​ ​tränarna​ ​hänvisar​ ​vi​ ​till nedanstående​ ​tider:

  • Tisdagar​ ​9.30 - 11.30​ ​Ylva​ 070-2955193 eller​​ ​Erika​ 073-5009264 

  • Torsdagar​ ​9.30 - 11.30 Ylva​ 070-2955193​ ​

Övrig tid går det bra att ​maila​ t​​ranare@vaxjokk.nu​ ​

Vid​ ​frånvaro​ ​sms:a Ylva​ ​(070-2955193)​ ​​och​​ ​Erika​ ​(073-5009264)       

E-postadresser


Styrelsen i Växjö Konståkningsklubb 2018/19

 Ansvar Namn
Adress

 Ordförande

 Beth Gräns

ordforande@vaxjokk.nu

beth@vaxjokk.nu

 Vice ordförande

 Micke Petersson

mickep@vaxjokk.nu

 Kassör        

 

 Peter Jonsson

ekonomi@vaxjokk.nu,

peter@vaxjokk.nu

 Ledamot

 Mattias Johansson

mattias@vaxjokk.nu

 

 Ledamot

 Ulrika Runbert                     

ulrika@vaxjokk.nu

 Ledamot

 Dennis Borglin

dennis@vaxjokk.nu

 Ledamot

Karin Gunnarsson

karin@vaxjokk.nu

 
 Suppleant 

 
Laila Johansson

laila@vaxjokk.nu

Adjungerad åkare


Matilda Nilsson

Revisorer & valberedning

 Ansvar Namn

Revisor

 Peter Karlsson

Revisors-suppleant

 Kerstin Alvesson

Valberedning ordförande

 Veronica Nyström

Valberedning ledamot 

 Annica Andersson
 Anna Fredriksson