Växjö KK‎ > ‎

Kontakt

Växjö Konståkningsklubb
Box 229
351 05 Växjö

Hitta hit

Tel. 0470 - 242 32 (telefonen är normalt bemannad tisdagar och torsdagar 8.30-12.30)      

E-postadresser

  • info@vaxjokk.nu
  • styrelsen@vaxjokk.nu (om du vill skicka mejl till hela styrelsen samtidigt)
  • tranare@vaxjokk.nu
  • skridskoskolan@vaxjokk.nu
  • tavling@vaxjokk.nu (frågor om klubbens tävlingsarrangemang, frågor om anmälan till andra klubbars tävlingar går via jenny@vaxjokk.nu)
  • lager@vaxjokk.nu (frågor om klubbens lägerarrangemang, frågor om andra klubbars läger går via respektive klubb)

Styrelsen i Växjö konståkningsklubb 2016/17

 Ansvar Namn
Adress

 Ordförande

 Beth Gräns

ordforande@vaxjokk.nu

beth@vaxjokk.nu

 Vice ordförande

 Annica Andersson

annica@vaxjokk.nu

 Kassör        

 

 Peter Jonsson

ekonomi@vaxjokk.nu,

peter@vaxjokk.nu

 Ledamot

 Elli Mokus


elli@vaxjokk.nu

 Ledamot

 Mattias Johansson

mattias@vaxjokk.nu

 

 Ledamot

 Maria Bäckström                     

maria@vaxjokk.nu

 Ledamot

 Micke Petersson

mikaelp@vaxjokk.nu

 Suppleant

 Ulrika Runberth

ulrika@vaxjokk.nu

 Suppleant

Laila Johansson

laila@vaxjokk.nu

 
 Adjungerad

 
Anna Fredriksson

anna@vaxjokk.nu

Adjungerad


Veronica Nyström        

veronica@vaxjokk.nu


   

Revisorer & valberedning


 Ansvar Namn

Revisor

 Peter Karlsson

Revisors-suppleant

 Kerstin Alvesson

Valberedning ordförande

 Veronica Nyström

Valberedning ledamot

 Weronica Wiberg