Växjö KK‎ > ‎

Kontakt

Växjö Konståkningsklubb
Box 229
351 05 Växjö

Hitta hit 

Kanslitider​​

Om​ ​du​ ​vill​ ​komma​ ​i​ ​personlig​ ​kontakt​ ​med​ ​tränarna​ ​hänvisar​ ​vi​ ​till nedanstående​ ​tider:

  • Tisdagar 8.30-10.30 Ylva​ 070-2955193​ ​

  • Onsdagar 8.30-10.30 Erika​ 073-5009264 


Övrig tid går det bra att ​maila​ t​​ranare@vaxjokk.nu​ ​

Vid​ ​frånvaro​ ​sms:a Ylva​ ​(070-2955193)​ ​​och​​ ​Erika​ ​(073-5009264)       

E-postadresser


Styrelsen i Växjö Konståkningsklubb 2019/20

AnsvarNamnAdress
OrdförandeBeth Gränsordforande@vaxjokk.nu
beth@vaxjokk.nu
Vice ordförandeMicke Peterssonmickep@vaxjokk.nu
KassörPeter Jonssonekonomi@vaxjokk.nu,
peter@vaxjokk.nu
LedamotLaila Johanssonlaila@vaxjokk.nu
LedamotUlrika Runbertulrika@vaxjokk.nu
LedamotDennis Borglindennis@vaxjokk.nu
LedamotKarin Gunnarssonkarin@vaxjokk.nu
SuppleantJörgen Gunnarssonjorgen@vaxjokk.nu
SuppleantJohanna Adolfssonjohanna@vaxjokk.nu
Adjungerad åkareMatilda Nilsson

Revisorer & valberedning

AnsvarNamn
RevisorPeter Karlsson
Revisors-suppleantChristian Tersmeden
Valberedning ordförandeVeronica Nyström
Valberedning ledamotSara Karlsson
Pernilla Hederås